medycyna

Psychoterapia

Psychoterapia

(...) w takim przypadku? Nie pozostaje nic innego, jak tylko udać się do specjalisty, którzy będzie nam w stanie pomóc. Lekarz psychiatra to na pewno dobry pomysł, bo w ten sposób od razu trafiamy w odpowiednie ręce i mamy szansę na szybki powrót do zdrowia. A ważne jest przecież to, że im wcześniej rozpoczniemy terapię, tym lepiej dla nas, tym bardziej, że samo leczenie i tak przecież jest często rozciągnięte w czasie. Dolegliwości

Turnusy rehabilitacyjne - dla każdego coś miłego

Turnusy rehabilitacyjne - dla każdego coś miłego

(...) Idąc do lekarza, nie raz słyszymy słowa, że powinniśmy schudnąć i zmienić swoją dietę. Pojawia się jednak jedno, kluczowe pytanie, które tak często sobie zadajemy: jak stracić zbędne kilogramy?Zapewne tyle razy korzystaliśmy już z najróżniejszych diet i nawet (...)

Odżywki BCAA w sporcie

Odżywki BCAA w sporcie

(...) po górach i nie tylko, których organizm nie syntezuje sam, a pełnią one szereg korzystnych funkcji. Aminokwasy rozgałęzione to trzy z ośmiu podstawowych aminokwasów (Izoleucyna, Leucyna, Walina). Wspólnie wspomagają pracę mięśni jak również wpływają na ich mocną budowę, są źródłem energii, wspomagają jej transport (...)