sport

Poznań - miasto dla aktywnych

Poznań - miasto dla aktywnych

(...) działa w stolicy Wielkopolski bardzo dużo, więc aby znaleźć odpowiedni, nie trzeba dużo wysiłku. Każdy, kto dba o siebie wie, że trening bez właściwego odżywiania nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Należy więc często odwiedzać gabinet dietetyka w Poznaniu nie tylko sportowcy znajdą coś dla siebie. Przedstawicielki płci (...)

Ćwiczenia na siłowni

Ćwiczenia na siłowni

(...) Aby utrzymać dobrą formę, czuć się zdrowo i komfortowo, nie wystarczy spożywanie owoców i dużej ilości witamin. Wystarczające nie będą także suplementy diety, których działanie nie jest sprawdzone. Konieczne dla utrzymania ogólnej sprawności jest uprawianie ćwiczeń fizycznych. Szanse by żyć zdrowo daje wam siłownia Łomianki

Odżywki BCAA w sporcie

Odżywki BCAA w sporcie

(...) razie dochodzi do degradacji własnych białek, a w rezultacie przemiany katabolicznej.Istnieje wiele opinii na temat tego, czy warto syntezować aminokwasy oraz czy rzeczywiście mają one jakąkolwiek wyższość nad białkiem. Niemniej jednak preparat ten jest polecany osobom trenującym więcej niż dwa razy w tygodniu ze względu na (...)